Jaunimo g. 2, Kupiškis LT-40128 +370 459 35087 +370 459 35088 rastine.vedeja@gmail.com

Privatumo politika

Vadovaujantis ES reglamento Nr. 2016/679 – dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomens ir tokių duomenų laisvo judėjimo (toliau vadinama Reglamentu) nuostatomis, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija (toliau – Progimnazija), juridinio asmens kodas 290043380, adresas Jaunimo g. 2, Kupiškis, tel. nr.: +370 459 35087, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. rūpinamės savo mokinių, mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų), darbuotojų duomenų privatumu, sąžiningai, atsakingai ir teisėtai tvarkydami ir prižiūrėdami mums patikėtus Jūsų asmens duomenis (kaip duomenų valdytojas).

Už asmens duomenų apsaugą mokykloje atsakingas asmuo – Rožė Monstvilienė, progimnazijos raštinės vedėja.
Asmens duomenų apsaugos pareigūno el. pašto adresas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Į Asmens duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis visais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.

Kupiškio Povilo Matulionio asmens duomenų tvarkymo taisyklės

 Progimnazijos svetainės https://www.kpmpm.lt privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje (Tinklapyje) naudojami slapukai (angl. cookies). Tinklapio slapukai naudojami svetainės funkcionalumui bei lankomumo ir turinio populiarumo statistikai. Slapukai naudojami taip, kad nebūtų kaupiama informacija identifikuoti Jūsų asmens tapatybei. Kiekvienas vartotojas gali pats nuspręsti ar leisti naudoti „slapukus" interneto naršyklėje parinkdamas tam tikrus Interneto naršyklės nustatymus. Jei norite apriboti „slapukų“ naudojimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus.
Autorinės teisės

Mokykla, straipsnių, dokumentų ir kito turinio autoriai pasilieka nuosavybės, autorines ir kitas teises į bet kokį šioje svetainėje publikuojamą autorinį turinį, tekstus ir nuotraukas, dizainą ir naudojamus originalius programinius sprendimus, tiek kiek jie priklauso autoriams ir/ar vaizduojamiems, aprašomiems asmenims, pagal LR įstatymus. Cituodami ar kitaip platindami svetainėje skelbiamą autorinį turinį turite gauti mūsų sutikimą ir įdėti nuorodą į šaltinį. 

Pasiliekame teisę, dėl techninių ar kitų priežasčių apriboti arba sustabdyti svetainės ar jos dalies veikimą, jei to reikėtų svetainės priežiūros ar kitiems tikslams. Svetainėje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitas klaidas sieksime pagal galimybes kuo greičiau ištaisyti. 

Partneriai ir draugai

 rokiskis tubelio   anyksciai vienuolis 
 alytus saltenio    pasvalio levens
 vilnius spindulio    LIMK

Pamokų laikas

clock 1 pamoka  8.00  – 8.45
2 pamoka  8.55  – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 11.00 – 11.45
5 pamoka 12.05 – 12.50
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40