Jaunieji miško bičiuliai iš 5a ir 5b klasių gegužės 26 d. vyko į Aleksandriją Šiaulių raj. tvarkyti prof. Povilo Matulionio kapą ir uždegti atminimo žvakutes. Penktokai kruopščiai sutvarkė kapus, pasidomėjo profesoriaus veikla miškininkystės srityje ir kaip įamžintas jo vardas. Po to matulioniečiai, vadovaujant mokytojoms Angėlei Gražulienei ir Daivai Pauliukienei, aplankė Šiauliuose Katinų muziejų, Gamtos sodą, pasivaikščiojo Frenkelio vilos aplinkoje. Džiaugiamės progimnazijos dovanota ekskursija.
Informacija ir nuotraukos JMBB ,,Atžalynas” vadovės Angėlės Gražulienės





