Mokytojai

Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas 

Pedagoginiai darbuotojai 2019/2020 mokslo metais

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Dėstomi dalykai

Pareigybė

Pareigybės lygis

Rimvydas Latvys

aukštasis

Matematika ir informatika

-

Direktorius

A2

Rita Totorienė

aukštasis

Fizika ir kitų gamtos mokslų pagrindai

Fizika

Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja, mokytoja

A2

Ina Griciuvienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Etika

Pradinio ugdymo skyriaus vedėja, mokytoja

A2

Gražina Gladutienė aukštasis Pradinių klasių mokytojas
Socialinė pedagogika ir psichologija
Etika Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja A2

Darius Baronas

aukštasis

Technologijos (darbai)

Technologijos

Ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjas, mokytojas

A2

Ingrida Barauskienė

aukštasis

Kūno kultūra

Etika, kūno kultūra

Mokytoja

A2

Lolita Kudijanovienė

aukštasis

Lietuvių kalba ir literatūra, choreografija

Lietuvių kalba

Mokytoja

A2

Jolanta Balobonienė

aukštasis

Lietuvių filologija

Lietuvių kalba

Mokytoja

A2

Gražina Jurėnienė

aukštasis

Socialinė pedagogika ir psichologija

-

Socialinė pedagogė

A2

Dalia Venckuvienė

aukštasis

Anglų kalba ir literatūra

Anglų k.

Mokytoja

A2

Livija Inčirauskienė

aukštasis

Anglų filologija

Anglų k.

Mokytoja

A2

Renata Audickienė

aukštasis

Anglų filologija

Anglų kalba

Mokytoja

A2

Mantas Bilotas

aukštasis

Anglų kalba

Anglų kalba

Mokytojas

A2

Asta Baltrūnienė

aukštasis

Anglų filologija

Anglų kalba

Mokytoja

A2

Vidmanta Dilienė

aukštasis

Rusų kalba ir literatūra, etika

Rusų k., etika

Mokytoja

A2

Irena Rukštavičienė

aukštasis

Rusų kalba ir literatūra ir pedagogika

Rusų k.

Mokytoja

A2

Jolanta Latvienė

aukštasis

Matematika ir informatika

Matematika, informacinės technologijos

Mokytoja

A2

Rima Stankevičienė

aukštasis

Matematika

Matematika, etika

Mokytoja

A2

Zita Višinskienė

aukštasis

Matematika

Matematika

Mokytoja

A2

Jovita Bražiūnienė

aukštasis

Istorija ir pedagogika

Istorija, geografija

Mokytoja

A2

Valė Lapienienė

aukštasis

Istorija

Istorija, geografija.

Mokytoja, bibliotekininkė

A2

Nijolė Puzelienė

aukštasis

Istorija ir teisė

Istorija, geografija

Mokytoja

A2

Gaiva Valeckaitė

aukštasis

Istorija, geografija

Geografija

Mokytoja

A2

Angelė Kairaitienė

aukštasis

Chemija, biologija ir žemės ūkio pagrindai

Biologija, gamta ir žmogus

Mokytoja

A2

Rima Stankevičienė

aukštasis

Biologija ir chemija

Chemija, gamta ir žmogus

Mokytoja

A2

Norberta Savickienė

aukštasis

Kūno kultūra

Kūno kultūra

Mokytoja

A2

Eglė Mikėnienė

aukštasis

Kūno kultūra

Kūno kultūra

Mokytoja

A2

Lina Riaubienė

aukštasis

Pradinio ugdymo pedagogika ir dailė

Dailė

Mokytoja

A2

Lena Zinienė

aukštasis

Dailė

Dailė, technologijos

Mokytoja

A2

Saulius Morkūnas

aukštasis

Techninės disciplinos ir darbai

Technologijos

Mokytojas

A2

Palmira Žilinskienė

aukštasis

Chemija ir taikomieji darbai

Technologijos

Mokytoja

A2

Daiva Palionienė

aukštasis

Menų pedagogika

Muzika

Mokytoja

A2

Inga Baniulienė

aukštasis

Menų pedagogika

Muzika

Mokytoja

A2

Žydra Andrijauskienė

aukštasis

Katalikų religijos pedagogika

Tikyba

Mokytoja

A2

Solveiga Puišienė aukštasis Specialioji pedagogika - Logopedė, specialioji pedagogė A2

Daiva Lašukienė

aukštasis

Specialioji pedagogika

Logopedė

Logopedė

A2

Orinta Mekšėnė

aukštasis

Specialioji pedagogika ir kūno kultūra

Spec. pedagogė

Specialioji pedagogė

A2

Daiva Kurulienė aukštasis Socialinė pedagogika - Socialinė pedagogė A2

Daiva Šidlauskienė

aukštasis

Psichologas, mokytojas

Psichologija

Psichologė

A1

Dalia Staškūnienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Diana Marcišauskienė aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinės kl. 

Mokytoja 

A2
Rita Ruzgienė aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinės kl.  Mokytoja A2
Vilma Kareivienė aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinės kl.  Mokytoja A2
Dalia Petrulytė aukštasis Rusų kalba ir literatūra Pradinės kl.  Mokytoja A2
Dalia Kaktienė aukštasis Pradinio ugdymo pedagogika Pradinės kl.  Mokytoja A2
Asta Jusienė aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinės kl.  Mokytoja A2

Odeta Grilauskienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Rusų k., pradinės kl.

Mokytoja

A2

Loreta Šakickienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Galia Jociuvienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinės kl, anglų kl..

Mokytoja

A2

Janina Kriauzienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika

Pradinių kl.

Mokytoja

 A2

Alė Songailienė

aukštasis

Pradinio ugdymo pedagogika

Pradinių kl.

Mokytoja

A2

Diana Marmokienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinių kl.

Mokytoja

A2

Alina Stanionienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Priešmokyklinio ugdymo pedagogas

Pedagogas

A2

Kristina Šinkūnienė aukšasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika Namų mokymas Mokytoja A2
Dalia Senvaitienė aukštasis Šokio pedagogika Šokis Mokytoja A2

Rūta Trubelienė

aukštasis

Pradinių klasių pedagogika, choreografija

Choreografijos mokytoja

Mokytoja

Aušra Aleksandravičienė

aukštesnis

Laisvalaikio ir pramogų organizavimas

Renginių režisūra

Bibliotekos vedėja, būrelio vadovė

 C

Vitalija Buidova aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika - Mokytojo padejėja C

Danguolė Zabulionytė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Mokytojo padėjėja

Mokytojo padėjėja

 C

Ričardas Puntuzas

vidurinis

Treneris

Būrelio vadovas

Būrelio vadovas

 C

Darbuotojai pasiekiami raštinės telefonu (+370 459) 35087 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Kupiškio Povilo Matulionio Kupos pradinio ugdymo skyriaus pedagoginiai darbuotojai:

Vardas, Pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Dėstomi dalykai

Pareigybė

Pareigybės lygis

Gražina Gladutienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika, socialinė pedagogika

 Pradinės kl.

Skyriaus vedėja

A2

Dalia Kaktienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Kristina Šinkūnienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Vilma Kareivienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Asta Jusienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Diana Marmokienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Alė Songailienė

 aukštasis

 Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

 Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Asta Baltrūnienė

 aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika, anglų filologija

 Anglų kl.

Mokytoja

A2

Vida Slizapienė

aukštasis

Anglų filologija

Anglų kl.

Mokytoja

A2

Žydra Andrijauskienė

aukštasis

Katalikų religijos pedagogika

Tikyba

Mokytoja

A2

Inga Baniulienė

 aukštasis

Muzikos pedagogika

 Muzika

Mokytoja

A2

Dalia Senvaitienė

 aukštasis

Šokio pedagogika

 Būrelio vadovė

Būrelio vadovas

C

Daiva Kurulienė

 aukštasis

Socialinė pedagogika

Socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

A2

Solveiga Puišienė

 aukštasis

Specialioji pedagogika

Spec.pedagogė, logopėdė

Spec.pedagogė, logopėdė

A2

Vitalija Buidova

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Pradinės kl.

Mokytojo padėjėja

A2

 Darbuotojai pasiekiami raštinės telefonu (+370 459) 35087 arba elektroniniu paštu rastine.vedejaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyriaus Šepetos Almos Adamkienės mokyklos-daugiafunkcio centro pedagoginiai darbuotojai:

Darbuotojų sąrašas

 

Partneriai ir draugai

Pamokų laikas

clock 1 pamoka  8.00  – 8.45
2 pamoka  8.55  – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40