Jaunimo g. 2, Kupiškis LT-40128 +370 459 35087 +370 459 35088 rastine.vedeja@gmail.com

Progimnazija dalyvauja projekte „Erasmus+Integra“

Nuo 2020 metų Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija dalyvauja projekte „Erasmus+Integra“. Šiame projekte dalyvauja keturios šalys: Latvija, Lietuva, Estija, Slovėnija. Projekto tikslas – dalintis patirtimi, skatinti integruoti naujausias technologijas, robotiką į neformalų ugdymą, mokymo procesą bei plėtoti STEAM iššūkių idėjas. Pirmieji darbai vyko nuotoliniu būdu. Džiugu, kad 2021m. rugpjūtį įvyko pirmas projekto koordinatorių susitikimas Slovėnijoje. Į susitikimą vyko mokytoja Diana Marmokienė. Buvo aptarti projekto darbai bei organizaciniai klausimai. Šiame susitikime buvo pristatyta mūsų mokykla bei įvykdyti projekto darbai. Pristatymą padėjo parengti 6c klasės mokinė Viltė Vanagaitė ir 6b klasės mokinys Antanas Marmokas bei logopedė Solveiga Puišienė.

Rugpjūčio pabaigoje koordinatorių susitikimas įvyko Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje. Šio susitikimo metu buvo taip pat aptarti projekto darbai bei susipažinta su projekto ,,Erasmus+Integra“ dalyvių apgyvendinimu ir kitomis veiklomis.

2021 m. rugsėjo 27 d – spalio 1 d. dienomis įvyko pirma kelionė su mokiniais į Slovėniją. Iš Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos vyko 5 mokytojai ir 6 mokiniai: P. Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys, robotikos būrelio mokytoja Diana Marmokienė, informatikos mokytojas Rimvidas Jankevičius, anglų kalbos mokytojas Mantas Bilotas, pradinių klasių mokytoja Vilma Kareivienė, taip pat robotikos būrelio nariai – Viltė Vanagaitė, Antanas Marmokas, Giedrius Kareiva, Matas Šakickas, Eiridas Jasiūnas ir Emilis Petrulis.

Veiklos vyko Slovėnijos Kungotos pradinėje mokykloje. Pamokas vedė mokiniai, o jiems padėjo mokytojai. Susipažinome su naujais robotukais, valdėme juos telefonu bei atlikome užduotis. Mūsų mokiniams buvo nesunku, įveikė visas skirtas užduotis. Viena diena buvo skirta Erasmus olimpinėms varžyboms ir dar vieną dieną keliavome į slidinėjimo kurortą Rogla bei lankėmės kosmoso technologijų centre. Visa komanda žavėjomės Slovėnijos gamta, kalnais bei šalies žmonių svetingumu.

Nepaisant nepatogumų dėl covid-19 projekto darbai vyksta toliau. Jau 2022 metų kovo mėnesį planuojamas koordinatorių susitikimas bei šio mėnesio pabaigoje kelionė su mokiniais.

Balandžio mėnesį lauksime visų projekto ,,Erasmus+Integra“ dalyvių atvykstant į Lietuvą, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos mokyklą.

Projekto koordinatorė Solveiga Puišienė

 

Partneriai ir draugai

 rokiskis tubelio   anyksciai vienuolis 
 alytus saltenio    pasvalio levens
 vilnius spindulio    LIMK

Pamokų laikas

clock 1 pamoka  8.00  – 8.45
2 pamoka  8.55  – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 11.00 – 11.45
5 pamoka 12.05 – 12.50
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40